Nová kolekce originálních šperků


Představujeme https://www.prima-spacaky.cz/predstavujeme-se Vám novou kolekci luxusních zásnubních prstenů. Hledáte-li originální dárek, pro Vaši milou partnerku, objevte kouzlo našeho šperkařství. Kvalitní ruční výroba slibuje originalitu a poctivě odvedenou práci. Zásnubní prsteny vyrábíme na zakázku. Zákazníci si vybírají z různých odstínů zlata i druhů kamínků. I povrchová úprava kroužku bude přímo na Vaše přání, tak aby splnil Vaše představy o dokonalém šperku. Každou partnerku potěší ručně vyrobený šperk z našeho zlatnictví.

zásnubní prsten

Jaká je naše nabídka?

·         jedinečná a originální
·         obsáhlá a přehledná
·         kvalitní a vkusná
·         ručně zpracovaná
·         módní a trendy
 

Poctivá řemeslná práce

Prstýnek s kamínkem je ozdobou ruky každé zasnoubené ženy, proto musí být nádherný. Hledáte-li krásný kroužek pro Vaši výjimečnou přítelkyní, obraťte se na naše zlatnictví. Šperky vyrábíme dle navržené kolekce, kterou často obměňujeme. Záleží nám na tom, aby navržené šperky splňovaly požadavky na současné módní trendy. Má-li náš zákazník odlišné představy, vypracujeme mu šperk, dle vlastního návrhu. Dobrý zlatník vykouzlí z každého kroužku malé, vzácné a hlavně originální umělecké dílo. Díky ručnímu zpracování získáte překrásný model s mnohými promyšlenými detaily. Takový bude jistě slušet každé ženě.

prstýnek

Učiňte další významný krok v partnerství

Máte dlouholetou známost? Chcete vkročit do nové etapy života? Novým a zásadním životním krokem je manželství. Každá žena toužící po romantice si jistě představuje krásnou svatbu a před ní romantické zásnuby. Milí pánové, chcete-li pro svoji partnerku nezapomenutelný dárek, pořiďte ji luxusní zásnubní prstýnek s kamínkem. Při jeho navlékání bude neskutečně dojatá. Je to šperk, kterým se ráda pochlubí, proto jej vybírejte s citem a pečlivostí. Bude dokonalý, stejně jako Vaše milovaná žena.