Cikánský život? NEMYSLÍM SI!

Posted on : by : pr-clankuj.cz

V těch dávných a pradávných dobách, kdy ještě kočovníci žili ve svých krytých vozech a jezdili křížem krážem krajinou, nemaje ničeho, než jen páru koní na zápřah, hromádky tarotových věštících karet, tamburín a samozřejmě zboží, které převáželi z jednoho království do druhého, se usídlil dětský tajený sen o podobném, jistě velice romantickém životě, který vzal se zodpovědností za své.
mobile home
Novou mladou vlnu zažil tento kočovný život v době, kdy ve Vietnamu zuřila válka a kdy měla mládež plná ústa míru a rovnosti, kdy byli tito hippies oblékáni do květovaných halenek se zvonovými rukávy, kdy v karavanech houfně vyrazili na první Woodstock v historii, kdy Joplinka začala nosit své pověstné obrovské brýle a kdy Jimmi Hendrix do tónů americké hymny na své kytaře vyluzoval zvuky podobné pádu bomb, naplněným napalmem. A opět tato vlna začala pozvolna utichat v době, kdy dozajista úplně šílený Mark David Chapman vystřílel svůj zásobník do těla nejlegendárnějšího z Beatles Johna Lennona. Dnes již zůstává tento karavanový sen pouze v hlavách dětí a kdesi hluboko v srdcích dospělých, kteří jej zatlačili hodně do pozadí, aby udělali místo všem těm povinnostem, hypotékám a stavebním povolením.

Co když to ale jde i jinak? Co když to jde i bez toho složitého a mnohdy příšerně úmorného obíhání úřadů a papírování? Co když můžete mít na vlastním pozemku domeček jakoby mávnutím kouzelného proutku? Co když nemusíte čekat a můžete bydlet v domě HNED TEĎ?
trabant s karavanem

Mnozí lidé mobilní domy odsuzují, protože to zavání nekomfortem a cikánským životem bez jistot. Jak budete pracovat? Jak budete v karavanu vychovávat dítě? Jak zařídíte tohle a jak uděláte támhleto? Dámy a pánové, těmito povídačkami je nejlepší se nezabývat! Jakmile jednou zjistíte, jaké všechny výhody vám mobilní domy na kolečkách mohou přinést, nikdy už nebudete chtít bydlet v klasickém rodinném domě! Ten totiž jen tak nenastartujete a nevyjedete si s ním k moři, že?
A jaké ty výhody vlastně jsou? To se dočtete v tomto článku:

3.8/5 - (5 votes)