Betonový plot je nádherný

Posted on : by : pr-clankuj.cz

Plot je důležitou součástí Vašeho domu, pokud máte nějakou zahradu, tak má určitě význam. Díky plotu se k Vám hůř dostanou zloději a odradí je to krást u Vás na pozemku. Navíc plot vymezuje hranici pozemku a víte tak, kde začíná plot sousedům. Díky plotu se k Vám také nedostanou zvířata, která by Vám mohla poškodit ovocné stromky. Plot také zajišťuje soukromí a díky vysoké výšce k Vám nepůjde vidět. Pokud budete dělat plot úplně nový, tak si zjistěte, jaký plot je nejlepší. Nejvíce se staví plot pletivový, betonový a někdy i dřevěná verze plotu.

betonový plot

Plot pletivový je přelomová klasika, která se stavěla za války a staví se i dnes. Díky rychlé realizaci a celkově příjemné ceně je plot velice oblíbený. Plot se dá také opatřit ostnatým drátem, který odradí zloděje. Jde o ideální poměr ceny a kvality. Nevýhodou je, že je přes plot vidět, ovšem vydrží dlouhé roky a za plot se dá něco vysázet.

betonový plot (2)

Plot betonový má nejlepší možné vlastnosti a momentálně se jedná a nejlepší plot na trhu. Díky velkému výběru dekorů a výplní si můžete udělat plot podle svých představ. Plot nemusíte během let nijak ošetřovat a také si můžete nechat udělat k plotu bránu a branku. Do té si také můžete nechat udělat výplně. Plot má dále povětrnostní a protihlukovou bariéru a zajistí Vám dokonalé soukromí. Jeho výška může být až 3 metry a má snadnou a také rychlou montáž. Betonový plot a kalkulace https://www.montazmpc.cz/sluzby/s ním spojené Vám firma sdělí hnedka po výměře pozemku, který chcete oplotit.

Dřevo se využívá hlavně na výplně betonových plotů. Může být různého odstínu a také druhu dřeva. Plot dřevěný je sice levný, ale člověk se o něho během let musí starat. Ovšem má rychlou montáž a také ho každý zvládne udělat sám.

Pokud tedy budete volit plot, tak udělejte zaručeně betonovou verzi. Vydrží dlouhé roky a budete mít na výběr mnoho dekorů a výplní.